Domů  Registrace

O nás | LOID - průmyslová ložiska, kuličky, válečky, jehlové válečky

O nás

Firma LOID spol. s r.o. byla založena v roce 2008 za účelem nákupu a prodeje ložisek a dalšího příslušenství.

Již od roku 2011 se specializujeme na prodej italských ložiskových kuliček a válečků všech typů a rozměrů. Prodáváme ocelové, nerezové, plastové, keramické a skleněné kuličky. Dalšími produkty, které jsem schopni zajistit na základě výkresové dokumentace, jsou atypické válečky, soudečky a kuželíky.

V roce 2014 se firma LOID spol. s r.o. stala autorizovaným distributorem společnosti TRIO LOŽISKA s.r.o., čímž jsme  získali autorizaci na značku ZKL  a jsme byli schopni našim zákazníkům doložit certifikát výrobce k ložiskům této značky.
 

V roce 2017 firma LOID získala autorizaci další v České republice známé ložiskové značky a to KINEX Slovakia.

Rok 2019 se stal pro LOID přelomovým a naše spolupráce se ZKL byla pozdvihnuta na přímé distributorství této celosvětově známé značky.

Vzhledem k různorodosti našich zákazníků jsme také schopni dodat  ložiska značek INA, FAG, NSK, SKF, IKO, SNR, NTN, KOYO, ZVL,CODEX, XLB, CX, DPI, COM a další.

Mezi další produkty, které zajišťujeme pro naše klienty, patří kluzná pouzdra, stahovací a upínací pouzdra, matice, podložky, gufera, o-kroužky, řemeny, nerezové a klasické maznice, průmyslové panty a lepidla Loctite.

Sklad neustále rozšiřujeme a pokud není požadované zboží skladem, nabízíme našim zákazníkům nejkratší termíny přímo od výrobců. V případě potřeby zákazníka jsme schopni zajistit požadované zboží havarijně do 24 hodin od objednávky. 

Pro Vaše poptávky nás prosím kontaktujte na našem emailu info@loid.cz, telefonicky nebo se prosím zaregistrujte a nakupujte přes náš e-shop.

Věříme, že si z naší široké nabídky zboží vyberete a budete s našimi službami vždy spokojeni.

LOID spol. s r.o.

  

sídlo

LOID spol. s r.o.
Žižkova 965
739 11 Frýdlant nad Ostravicí


IČ: 27854671
DIČ: CZ 27854671 

e-mail

info@loid.cz

mobil

+420 558 639 456 

MAPA

KULIČKY
VÁLEČKY A JEHLY
LOŽISKA
LOIDSHOP
O NÁS


ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
OBCHODNÍ PODMÍNKY